Om oss

Om oss

Ortopro AS ble etablert av Jørn Kvamme i 2001. Ortopro AS er leverandør til den ortopediske bransjen i Skandinavia. Januar 2015 ble firmaet en del av Blatchford Group som er en av verdens ledende produsenter av ortopediske hjelpemidler. Ortopro AS holder til i trivelige lokaler i Hardangerveien på Nesttun. Vi i Ortopro AS prøver hele tiden å gjøre bedriften bedre, og gjør det vi kan for at våre kunder skal få god kundeservice, rask levering og et bredt produktsortiment.

Våre ansatte

Tom Amble Bøe

Daglig leder

t: +47 40 02 21 10
e: tom.boe@ortopro.no

Kenneth Timenes

Produkt og Salgsansvarlig Proteser

t: +47 91 74 56 23
e: kenneth@ortopro.no

Eva Hundvin

Administrasjon

t: +47 93 84 95 80
e: eva@ortopro.no

Asle Michael Reigstad

Administrasjon

t: +47 90 83 09 36
e: asle@ortopro.no

Per Bjergsrud

Produktspesialist

t: +47 90 22 48 85
e: per@ortopro.no

Ingrid Reigstad

Lagermedarbeider

t: +47 97 76 10 80
e: ingrid@ortopro.no

Jørn Kvamme

Produktsjef

t: +47 97 16 07 67
e: joern@ortopro.no

Øystein Furnes Solheim

Innkjøpsansvarlig

t: +47 95 04 76 49
e: oystein@ortopro.no

Kosta Stanic

Salgskoordinator

t: +47 47 37 38 64
e: kosta@ortopro.no

Ørjan Reigstad

Lagermedarbeider

t: +47 95 93 34 15
e: orjan@ortopro.no

Våre leverandører

Ortopro AS
Hardangervegen 72, Seksjon 17
5224 Nesttun
Norge