Om oss

Om oss

Ortopro AS ble etablert i 2001 og er leverandør av proteser, ortoser, materialer, maskiner og programvare til den ortopediske bransjen i Skandinavia. Gjennom vår nettbutikk tilbyr vi et bredt utvalg av ortoser og innleggssåler til både bedrifts- og privatkunder. Vi holder til i trivelige lokaler i Hardangerveien i Bergen, og er i dag 10 ansatte som gjør vårt beste for å tilby våre kunder et bredt produktsortiment, god service og rask levering. Ta kontakt dersom du ønsker å handle hos oss eller har spørsmål vedrørende noen av våre produkter. Vi hjelper deg gjerne!

Våre ansatte

Tom Amble Bøe

Daglig leder

Telefon: +47 40 02 21 10
E-post: tom.boe@ortopro.no

Marcus Haglund

Selger Sverige og Danmark

Telefon: +46 707 526 968
E-post: marcus@ortopro.no

Ingvild Askeland

Salgs- og markedskoordinator

Telefon: +47 99 62 07 91
E-post: ingvild.askeland@ortopro.no

Ulf Gustafsson

Sales Manager

Telefon: +46 708 37 74 81
E-post: ulf@ortopro.no

Asle Michael Reigstad

Kundeservice

Telefon: +47 90 83 09 36
E-post: asle@ortopro.no

Ørjan Reigstad

Ordrekontor og lager

Telefon: +47 95 93 34 15
E-post: orjan@ortopro.no

Kenneth Timenes

Selger / Produktspesialist

Telefon: +47 91 74 56 23
E-post: kenneth@ortopro.no

Stein Vallestad

Logistikksjef

Telefon: +47 48 00 33 91
E-post: stein@ortopro.no

Hilde Stette

Produktspesialist / Fysioterapeut

Telefon: +47 47 02 98 50
E-post: hilde.stette@ortopro.no

Øystein Furnes Solheim

Produktsjef

Telefon: +47 95 04 76 49
E-post: oystein@ortopro.no

Kontakt oss

    Våre leverandører

    Her finner du oss

    Ortopro AS
    Hardangervegen 72, Seksjon 17
    5224 Nesttun
    Norge